Будівництво холодильних камер (морозильних) починається з встановлення металокаркасу, якщо це вуличне виконання і облаштування стін, підлоги і даху ізоляцією потрібної товщини і якості. Далі встановлюється холодильне обладнання потрібної потужності для збереження продуктів. Камер може бути декілька наприклад: камера охолодження – куди закладається продукт, який поступає для попереднього охолодження до +2…+5С, камера шокової заморозки – для надшвидкого заморожування від +15С до -20С за 1-2 години, камера зберігання -18С. Для менших камер всі ці процеси обєднюються в один. Бажано холодильні і морозильні камери будувати у вже існуючому приміщенні, для того щоб максимально зменшити дію сонячних променів.

   Ізоляцію підбираємо таким чином, щоб різниця температур в камері і ззовні мали найменший вплив на продукт, який зберігається за допомогою роботи холодильного обладнання. Якщо товщина ізоляції буде вибрана невірно, будуть значні втрати виробленого холоду, а в результаті спожитої електроенергії. В гіршому випадку в морозильних камерах може бути промерзання, коли наморожується на стінках льодяні глиби, котрі руйнують камеру. 

   Холодильні двері можуть бути як і відкатними, так і розпашними. Вони також підбираються у відповідності до даної температури. Товщина яких може бути для холодильних камер 80мм, а для морозильних 100мм і більше.

  Холодильне обладнання підбирається таким чином, щоб забезпечити максимально швидке охолодження продуктів. Якщо потужності буде недостатньо, обладнання буде працювати на повну потужність не вимикаючись на протязі довгого часу, що тягне за собою погіршення якості продуктів, зношення компресора (термін експлуатації його в 2-3 рази менший).

   Купити промислову холодильну камеру можна замовивши дзвінок,  в нашому інтернет магазині, або відправте нам опитувальний лист.