зберігання черешні

   ХОЛОДИЛЬНА КАМЕРА ТА ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ІНТЕНСИВНОГО ОХОЛОДЖЕННЯ ТА ЗБЕРІГАННЯ ЧЕРЕШНІ
Україна з кожним роком все більше розвивається в аграрному напрямку, тому все більше господарств займається вирощенням ягід. В тому числі й черешні. Черешню вирощують в Україні завдяки плодючості ґрунту та помірному клімату. Черешні доступні для покупця в замороженому вигляді цілий рік. Сезон збору черешні продовжується близько двох місяців з травня по липень.  В цей період ягода доступна в достатній кількості у свіжому вигляді на ринках та супермаркетах.

   Тепер поговоримо про температурні режими для зберігання черешні. Отже, режим охолодження для нетривалого зберігання черешні становить +3…+5. При таких умовах черешня зберігається до 1-1,5 тижнів. Зберігання до одного місяця можливе при температурі -5…-2. Шокове заморожування -18 -15, дозволяє зберігати черешню в ідеальному стані до 12 місяців з моменту завантаження. Рекомендується дотримуватися вологості на рівні 85%. Даний показник не дозволяє черешні втрачати власну вологу, а також не допускає розвитку грибка та цвілі. Зберігаються всі поживні та вітамінні характеристики, ягоди черешні залишаються привабливими на вигляд і соковитим зсередини.
   Коли кількість черешні, яка збирається в сезон збору врожаю перевищує миттєвий попит і реалізувати продукцію “з поля” стає не вигідним, а іноді й неможливим, будівництво холодильної камери для зберігання черешні стає особливо актуальним, і не лише з точки зору збільшення прибутку, а як створення елементу системного підходу ведення аграрного бізнесу. Отже, господарствам та фермерам, які не мають можливості самостійно забезпечити стабільне постачання продукції в торговельні мережі не лишається іншого виходу, як віддавати врожай перекупникам за безцінь.
   У теплі збереження ягід неможливе, тому будівництво промислових холодильних камер є гарантією рентабельності вашого бізнесу без фінансових втрат. Якісні матеріали, сучасне обладнання, фірмові комплектуючі — все це в сукупності забезпечує довговічне функціонування системи без додаткового обслуговування.
   Спеціалісти ТОВ “Час Холоду” мають великий багаж інженерно-технічного досвіду, завдяки якому ви отримаєте оптимальне рішення для вашої потреби, максимально ефективної та економічної в співвідношенні якості та ціни в рамках вашого бюджету. Наші спеціалісти індивідуально для ваших потреб підберуть холодильну камеру та обладнання, а також зроблять всі необхідні прорахунки та забезпечать повний технічний супровід.
   Для компанії “Час Холоду” кожен замовник унікальний. Ми раді співпрацювати як із початківцями, у сфері зберігання, які будуть свою першу холодильну камеру, так і з великими, досвідченими господарствами, які вже мають чималий досвід в експлуатації холодильних камер та складів і прагнуть збільшувати об’єми.
   Ми пропонуємо вам лише якісні та перевірені рішення від відомиго німецького виробника агрегатів (Bitzer) та італійського (Frascold)  та комплектуючих. Ми розуміємо степінь відповідальності за збереження якості продукції під час зберігання. Адже знаємо скільки ресурсів та праці вклали наші замовники в отримання якісного врожаю.

   Купити промислову холодильну камеру можна замовивши дзвінок,  в нашому інтернет магазині, або відправте нам опитувальний лист.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]