Danfoss Optyma™ Slim Pack

 

Нова серія холодильних агрегатів від компанії Danfoss Optyma™ Slim Pack – ідеальне рішення, яке забезпечує ефективне охолодження при доступній ціні, компактность надійность та малошумність. Модельний ряд складається з 22 моделей агрегатів, закриваючи розрив в діапазоні середньотемпературних і низькотемпературних застосувань.

Агрегати Danfoss Optyma™ Slim Pack розроблені на базі спірального компресора.Діапазон потужності коливається від 3,4 кВт до 5,6 кВт при низькотемпературному застосуванні та від 2,1 кВт до 6,7 кВт при середньотемпературному.

Холодильний агрегат оснащений компонентами, виробництва компанії Данфосс, ефективним спіральним компресором, реле напруги (для захисту від перепаду напруги), мікроканальним конденсатором, гальванізованим корпусом. Агрегат Optyma™ Slim Pack відповідає європейським стандартам по енергоспоживанню ErP і має ступінь захисту IP54.

Дана серія агрегатів відрізняється від аналогів низьким споживанням електроенергії і простотою монтажу. Вага оновленої версії досягає мах 87 кг, що на 15-60 кг менше, ніж конкурентні пропозиції. Завдяки конструкції агрегату забезпечено легкий доступ до компонентів системи при проведенні сервісних робіт. Конструкція мікроканального конденсатора дозволяє легко проводити чистку в разі забруднення. Корпус зроблений з оцинкованої фарбованої сталі, що забезпечить довгий термін служби.

При виникненні питань звертайтесь до нас. Будемо раді допомогти!