Одним з найкращих варіантів холодильних дверей є двері холодильні відкатні. По своїй конструкції вони дозволяють економити корисний обєм і є зручнішими в порівнянні з розпашними. Вони мають дві направляючі по яким рухається створка. Товщина полотна рекомендована: 80мм для температури 0…+5С, 100мм від -1…-15С, 120мм від -15…-25С, 150мм від -25…-40С. Ширина проєму може бути як спеціальне замовлення, так і стандартне від 800 до 4500 мм з шагом 100 мм. Висота світлового проєму в межах 1800 до 4500 мм.

   Полотно виготовляється як суцільний елемент, має ущільнювач, що по своїх характеристиках відмінний по м’ягкості і стійкий до низьких температур. Ізоляція виконана з поліуретану, щільністю 40-42 кг/м3 німецького виробництва, що вважається кращим ізолятором на сьогоднішній день. З двох сторін наповнювач покритий оцинкованим металом з нанесеним на нього Polyester, під спеціальне замовлення можна виконати з нержавіючої харчової сталі марки AISI 304. Також є варіант з анодованим алюмінієвим профілем.

   Для мінусових температур нижче -1С встановлюється кабель обігріву, що дозволяє запобігти прилипанню створки до рами. Цей кабель можна підключити як через перемикач, так і через термостат, який буде вимикати обігрів коли температура в камері буде вищою за 0С. Кабель при необхідності можна легко замінити, достатньо тільки відкрити короб. Використовуємо італійську фурнітуру «МТН». Поріг може бути на вибір: П-подібний і накладний. Для температур вище 0С пропонуємо ставити без порогу, для простішого користування і монтажу.

   Відкатні двері можуть бути звичайними і під монорельс (мясо на крюках).

   Купити двері холодильні відкатні можна замовивши дзвінок,  в нашому інтернет магазині, або відправте нам опитувальний лист.