GCE та CGC ЕСО LUVATA

Нова серія повітроохолоджувачів GCE та CGC ЕСО LUVATA

Основні фактори розвитку сучасних технологій у сфері промислового холоду це: співвідношення високої продуктивності та низьких затрат на експлуатацію, турбота про навколишнє середовище. Виходячи з цього виробником світового рівня LUVATA Group (теплообмінне обладнання під маркою ЕСО) була розроблена нова серія повітроохолоджувачів: GCE та CGC.

Повітроохолоджувачі серій GCE та CGC – «послідовники» серії CTE. Обладнання серії СТЕ протягом багатьох років є одним з лідерів продажів на ринку повітроохолоджувачів.

Нова лінійка повітроохолоджувачів була створена щоб задовольнити нові потреби ринку, при повній відповідності останнім європейським директивам, які регулюють скорочення викидів парникових газів.

Технічні особливості нового продукту: нова серія GCE моделей, потужність охолодження від 1 до 25 кВт; розраховані для роботи з холодоагентами нового покоління. Повітроохолоджувачі CGC призначені для роботи з CO2, мають діапазон продуктивності від 1 до 27,2 кВт.

На обох серіях використані вентилятори 3-х типів:

У стандартне оснащення повітроохолоджувачі серій GCE та CGC входять нагрівальні елементи з нержавіючої сталі для електровідтайки. Всі моделі можуть бути опціонально оснащені високоефективними ЕС-двигунами.

  • діаметр 250 мм (укомплектований захисною решіткою з поліаміду), однофазний асинхронний електродвигун з екранованими полюсами, 230В / 1 / 50-60 Гц;
  • діаметр 315 мм (укомплектований сталевий захисною решіткою з епоксидним покриттям), однофазний двигун з вбудованим електричним конденсатором, з зовнішнім ротором, 230В / 1 / 50-60 Гц;
  • діаметр 350 мм (укомплектований сталевий захисною решіткою з епоксидним покриттям), однофазний двигун з вбудованим електричним конденсатором, з зовнішнім ротором, 230В / 1 / 50-60 Гц.