Холодильне обладнання для квітів відрізняється від звичайного тим, що має мати привабливий вигляд, має мати зменшені шумові характеристики. Завдання такого обладнання виробити за короткий період часу температуру рівну +5…+8С.

   Для невеличкого квіткового магазину пропонуємо обладнання фірми Polair, Zanotti. Для більших камер Danfoss. Перевагою такого обладнання є красивий зовнішній вигляд (агрегат знаходиться в захисному кожухові).

   Обладнання можна поділити на два типи: моноблоки і спліт-системи. Один від одного вони відрізняються лише тим де розміщений зовнішній блок. У моноблочній системі агрегат зєднаний з повітроохолоджувачем в єдине ціле і монтується на боковій стінці камери, або зверху. Спліт-система зовнішній і внутрішній блоки монтуються на відстані один від одного за допомогою мідної магістралі.

   Пульт керування стандартно розміщений на зовнішньому блоці холодильного обладнання, що часто не зручно для керування, тому пропонуємо вам варіант виносного пульта управління до камери (біля дверей).

   Щоб холодильне обладнання добре працювало зимою, необхідно доставити, якщо потрібно, зимовий комплект, який збереже роботу компресора і не дасть запуститися йому в холодному режимі (коли масло затвердіває). Цей комплект збільшить термін експлуатації моноблока, або спліт-системи в рази.

   Якщо відстань між блоками є більшою за 7 метрів слід давати запас потужності, щоб компенсувати втрати продуктивності.

   Одним із варіантів є системи з мікроканальним конденсатором, що зменшують заправку фреону, загальну масу і корозію.