Холодильне обладнання для шокової заморозки перш за все повинне мати велику потужність, щоб за короткий проміжок часу 1-3 години заморозити продукт не тільки ззовні, а й в середині. Для цього потрібна температура в камері -35…-40С. Щоб забезпечити таку низьку температуру, необхідно поставити обладнання відповідне, що в спромозі буде виробити цей холод.
Для цього використовуємо компресори європейських виробників Bitzer, Frascold… Компресори переважно використовуємо гвинтові для шокової обробки, або поршневі двухступеневі. Компресор – це серце холодильної системи, яке перекачує холодоагент в великій кількості. Холодоагент забирає тепло з продукту і скидує його на зовні. Також необхідно захистити компресор, як по температурі, так і по тиску, стрибків напруги, змащуванні, вібрації, шуму… Тому підбираючи холодильне обладнання не забудьте дослідити в пропозиції, що входить в комплект.
Повітроохолоджувачі повинні мати великий шаг ламелі, щоб якомога зменшити кількість циклів відтаювання, а в результаті простоювання обладнання. Тому для шокової слід використовувати шокфростери з шагом ламелі 12 мм.
Ізоляція камери повинна забезпечуватисяпінополіуретановими панелями, товщиною не менш як150 мм. Саме головне, щоб не було містків холоду, які в подальшому можуть розрушати камеру. Підлога має також бути добре ізольованою щоб її не підривало. Місток холоду виникає в наслідок передавання низької температури з середини камери на зовні по металу, де вона зустрічається з навколишнім повітрям в якому міститься волога, що конденсується утворюючи брили льоду. Цей лід розрушає конструкцію, має силу піднімати підлогу… Тому, щоб цього запобігти панелі монтуються таким чином, щоб стики були по правилу ізоляція-ізоляція, а не ізоляція-метал. Часто виникає проблема, не закриваються, або не відкриваються двері морозильні, або на них намерзають брили льоду. Це все наслілок негативного впливу містка холоду. Двері повинні мати кабель обігріву, щоб не замерзав ущільнювач. Їх потрібно ставити для температури до -20С один контур, якщо нижче -30С то два контури, як в рамі, так і на створці. Кабелі обігріву дверей мають потужність 140 Вт/м і можуть підключатися, як від звичайного перемикача, так і від термостата, який буде вимикати обігрів, коли камера не працює. Також можна замітити таке явище, коли двері в камеру перестають відкриватися, і потрібно приміняти силу. Це як правило наслідок негативного впливу різниці тисків в камері і ззовні. Чим нижча температура,тим тиск нижчий. Для запобігання цьому пропонуємо клапани вирівнювання тиску, які також мають електропідігрів.
Взнайте ціну на холодильне промислове обладнання замовивши дзвінок, в нашому інтернет магазині, або відправте нам опитувальний лист.