Виносний холод – це оптимальне рішення, яке підходить для супермаркетів, магазинів і інших закладів де є потреба оптимізувати процес роботи охолодження та зберігання продуктів. При збільшенні оборотів продукту власники бізнесу збільшуючи кількість вітрин і шаф, стикнулися з проблемою надлишкового тепла в середині приміщення (літом) і шуму. Це тепло потрібно видалити збільшивши потужність охолодження кондиціонера.

   Тому оптимальним рішенням в цьому варіанті, поставити виносну централізовану холодильну установку, яка забезпечить холодом декілька споживачів. Агрегати розміщені на вулиці, де будуть скидати забране від продукту тепло, і шум не буде впливати на процес торгівлі.

   Декілька споживачів холоду: вітринишафикамера потребують регульовану потужність, тому що навантаження є змінним, одні вмикаються, другі вимикаються. Для цього пропонуємо декілька варіантів: компресори із клапаном продуктивності – Copeland, або компресори інверторні, які регулюють швидкість обертів у відповідності із навантаженням Danfoss. Новітня інверторна технологія дозволяє економити на електроенергії, і на обладнанні, адже присутність плавного пуску, забезпечує високу надійність і в 2,5-3 рази більший термін експлуатації.

   Купити обладнання для виносного холоду можна замовивши дзвінок,  в нашому інтернет магазині, або відправте нам опитувальний лист.