Холодильне обладнання для камери зберігання, або охолодження мяса, дещо відрізняється від звичайного. Його потужність має бути більшою, щоб охолодити, або заморозити масу продукту в середині, адже товщина може бути різною (туші, півтуші, четвертини…). Найважливішим фактором в охолодженні мясних продуктів є час. Чим швидше знизити температуру в камері тим якість виробів залишиться майже без змін.

   Найшвидшим вважається шокова обробка, яка триває від 1 до 3 годин. При такому зниженні температури при-35…-40С майже не руйнується структура клітини. Для такої обробки пропонуємо гвинтові, або поршневі компресори. Для надійності їх слід ставити два, або три, щоб запобігти зупинці процесу шокової обробки. Повітроохолоджувачем є шокфростер з великим шагом ламелей, щоб на них так часто не намерзав лід. 

   Також якісним охолодженням вважається інтенсивне. Для нього потрібне менш потужне обладнання ніж для шокової. Час обробки коливається від 3 годин до 6-ти. Для цього використовують поршневі, або спіральні компресори, таких відомих брендів, як: Bitzer, Frascold… Повітроохолоджувачі повинні мати велику швидкість обдуву камери. Чим більша ламель тим краще, для безперервної обробки продукту. Мясо має товщину і тому потрібно в камері зробити значний перепад по температурі, щоб заморозити його в середині. 

   Звичайним охолодженням вважається охолодження в межах 6 – 15 годин. Чим довша ця обробка, тим більше продукт втрачає вагу і  якість

   Є продукти які не потребують дуже швидкого охолодження, але переважно коли воно триває більше однієї доби, це може спричинити в подальшомупроблеми.  

   Тому час охолодження, або заморозки є одним із ключових факторів у збереженні вашого продукту. Слід підібрати так обладнання, щоб його потужність могла забезпечити максимально швидке охолодження. 

   Взнайте ціну на холодильне промислове обладнання замовивши дзвінок,  в нашому інтернет магазині, або відправте нам опитувальний лист.