Компанія ТОВ “Час Холоду”, яка постійно прагне вдосконалювати свої технології та розширювати спектр пропонованих замовником технічних рішень, слідкує за новинками на ринку обладнання для систем кондиціонування, вентиляції та холодопостачання, тому пропонує вашій увазі холодильну камеру для цитрусових, а саме, мандаринів.

   Зберігання та підтримання якості цитрусової продукції стає дедалі важливішим завданням, та не втрачає своєї актуальності. З кожним днем росте попит на цитрусову продукцію хорошої якості. Збереження якості мандаринів забезпечує цілий ряд методів та умов зберігання, способів розміщення, та інших технологічних факторів.

   При зберіганні мандаринів дуже важливим є принцип товарного сусідства. Не варто (навіть на короткий термін) розміщувати поряд, плоди, або овочі із сильним ароматом. Адже летючі ароматичні речовини легко розчиняються в ефірних оліях і надають їм сторонніх запахів. Не рекомендується розміщувати фрукти та цитрусові різних сортів, адже температура зберігання у кожного виду індивідуальна, це може призвести до поширення хвороботворних мікробів, грибків, а також опіків у теплолюбних сортів фруктів.
   Мандарини як і інші цитрусові плоди при зберіганні виділяють етилен, при надлишку якого, це значно впливає на їх якість. Щоб запобігти цьому в холодильних камерах встановлюють приточно-витяжну вентиляцію.
   Оптимальна температура для зберігання мандаринів +3C, та вологість повітря 95%. На плодоовочевих базах зберігаються вітчизняні та імпортні мандарини. Вітчизняні мандарини зберігаються від 1 до 4 місяців, в залежності від помологічного сорту. Термін зберігання імпортних мандаринів 2- 3 місяці.
Компанія “Час Холоду” пропонує вам збір та монтаж холодильної камери “під ключ”, з монтажем корпуса та камери із сендвіч-панелей з холодильними дверима та освітленням. Ви можете купити холодильну камеру для зберігання мандаринів з доставленням та монтажем по доступній ціні, зателефонувавши нашим інженерам за номером 0971228499, або 063 8650645 та БЕЗКОШТОВНО отримати підбір камери та обладнання індивідуально для ваших потреб, а також їх розрахунок.

   Купити промислову холодильну камеру можна замовивши дзвінок,  в нашому інтернет магазині, або відправте нам опитувальний лист.