Холодильна камера зберігання

   Для того щоб отримати холошу якість продуктів харчування використовють камери зберігання. Переважно холодильна камера зберігання ділиться на дві категорії: низькотемпературна -18…-25С і середньотемпературна +2…+5С. Термін зберігання продуктів є різний і напряму залежить від швидкості охолодження продукту і температури зберігання в камері зберігання. 

   Камера зберігання складається з термоізолюючого блоку, який в свою чергу може бути змонтований із сендвіч панелей наповнювачем пінополістирол, або пінополіуретан. Якщо камера знаходиться в приміщенні то для температур +2…+5С потрібно ППС100, або ППУ80. Для температури -18С ППС150, або ППУ100.  Також необхідно ізолювати підлогу, тому що це енергоефективно. Адже холодильному обладнанню потрібно працювати довше, щоб компенсувати теплоприпливи з підлоги. Так це рішення має ряд негативних проявів: зменшення обєму камери за рахунок підняття рівня підлоги, коли стоїть плитка погіршення візуального вигляду. Але з цим рішенням ви будете мати: зменшені втрати електроенергії, менше зношення холодильного обладнання, менший бюджет на обладнання при покупці, адже потужність його буде меншою.

   Холодильне обладнання для камери зберігання повинне бути невеликої потужності, тому що ці камери призначені для підтримування необхідної температури. Для більших камер, бажано ставити два компресора, щоб забезпечити надійність холодильного обладнання, а краще дві незалежні одна від одної холодильні установки, що дозволяють при виході із ладу будь якої частини обладнання мати 50% холодильної потужності камери. При такому варіанті можна не вигружаючи з камери продуктів і робити ремонтні роботи. 

   Не бажано будувати камери зберігання для швидкопсуючиш продуктів і її довантажувати теплими, тому що велика кількість тепла від вхідного продукту буде постійно передаватися продукту, який вже зберігається. І цей процес коливання може бути тривалим. Тому необхідно для якісного збереження розділити камери для охолодження і зберігання. Догружати камеру можна лише в тому випадку, коли вхідна температура продукту не дуже відрізняється від тієї що в камері, або маса продукту є незначною і холодильне обладнання з легкістю видасть ту потужність, щоб не дати надходженню тепла продукту, який вже зберігається.

   Взнати ціну на промислову холодильну камеру зберігання можна замовивши дзвінок,  в нашому інтернет магазині, або відправивши нам опитувальний лист.