Промислове холодильне обладнання

Home > Промислове холодильне обладнання

   Холодильне обладнання європейської якості. Широкий вибір. Комплексні рішення для будівництва і встановлення холодильних камер, допоможуть заощадити кошти і побудувати власний бізнес і комфорт.

Холодильне обладнання поділяється на:

  а) побутове – це домашні холодильники;

  б) напівпромислове – шафи, вітрини, столи холодильні і гірки… для магазинів і супермаркетів.

  в) промислове – агрегати і системи охолоддження і заморозки для маленьких і великих камер місткістю від 1тонни до сотень тонн…

   Промислове холодильне обладнання в свою чергу складається із: зовнішнього блоку (агрегату), який виробляє холод і внутрішнього, який віддає в камеру вироблений холод (повітроохолоджувач). Щоб обладнання мало довгий термін експлуатації його потрібно підібрати таким чином, щоб забезпечити швидке охолодження продуктів. Також розрахунок ведеться для літнього режиму, коли теплоприпливи і виділення тепла з продукту є найбільшими. Обладнання для невеличких камер працює від 220В, а для великих камер від 30м.куб. і більше від 380В.

   Компанія ТОВ”ЧАС ХОЛОДУ” пропонує також збірні агрегати потужністю від 1 до 200кВт холоду і температурою в камері від +5С до -45С. Агрегати можуть бути складені на основі компресорів Bitzer (Німеччина), Frascold (Італія) і інших ведучих брендів. На станції можуть бути від 1компресора до 8. Оснащуємо компресори електронними регуляторами рівня масла, датчиками температури і тиску і іншими захистами, що забезпечать безперебійну роботу обладнання. Також пропонуємо систему аварійного сповіщення через SMS при відключенні камери і підвиженні температури. 

   Взнайте ціну на холодильне промислове обладнання замовивши дзвінок,  в нашому інтернет магазині, або відправивши нам опитувальний лист.