Холодильна камера промислова

Home > Холодильна камера промислова
   Промислова холодильна камера, морозильна мають широке застосування а саме охолодження, заморозка і зберігання продуктів в ресторанах, цехах, комбінатах і інших складських приміщеннях. По температурному режимові бувають: низькотемпературні і середньотемпературні. Холодильні камери 0 …+7, і морозильні камери  від -18 ° до -25С швидко монтуються і дозволяють зберігати продукцію в заданому режимі.
Як вибрати холодильну камеру?
   Холодильна камера промислова – відмінний варіант для тих, кому необхідно отримати чималу кількість замороженого м’яса , овочів або фруктів. Але як вибрати найкращий варіант для мене? Адже варіантів пропонованих дуже багато.
   Ось декілька порад по вибору холодильної камери (ізоляції) і холодильного обладнання. Найперше ви маєте задати собі питання, скільки часу я хочу щоб в мене простояла ізоляція з якої побудована моя холодильна або морозильна камера а також попрацювало обладнання холодильне?
   Почнето з ізоляції. Чим тонша ізоляція камери, тим холодильному обладнанню буде потрібно більше працювати, щоб компенсувати теплоприпливи, які надходять ззовні.  А це все впливає на ресурс роботи обладнання (воно працює довше) і на кількість спожитої електроенергії. Тому правильний вибір ізоляції збереже ваш бюджет і ресурс роботи холодильного обладнання буде набагато довшим.
   Також важливо й правильно вибрати холодильне обладнання. Якщо холодильне обладнання вибрати неправильно, то воно буде мати обмежений ресурс роботи, можливо в два а то й в три рази менший ніж запланований. Важливо захистити ваше холодильне обладнання, наприклад поставити обігрів масла на компресор, щоб він не запускався на холодну. Також важливо підібрати правильно обладнання так, щоб не було занадто великої усушки, щоб маса продукту майже не змінювалася.
   Тому компанія “ЧАС ХОЛОДУ” потурбується про якісно підібране холодильне обладнання і ізоляцію. Надамо вчасно технічне обслуговування (мінімум один раз в рік, перед літнім сезоном), щоб запобігти виходу з ладу обладнання. Про все це й інше можна продовжити розмову по телефону, або при зустрічі.
Будемо раді співпраці, з повагою ТзОВ “Час холоду”.Lzre’vj oj yfv ljdshz’nt – Дякуємо що нам довіряєте

   Купити промислову холодильну камеру можна замовивши дзвінок,  в нашому інтернет магазині, або відправте нам опитувальний лист.