Холодильна камера для квітів

Home > <a href="https://frost24time.com/kholodylni-kamery/">Холодильна камера промислова</a> > Холодильна камера для квітів
Камери
Холодильна камера для квітів
Холодильне обладнання
Холодильне обладнання DanfossХолодильне обладнання ZanottiХолодильне обладнання PolairМоноблок  ZanottiМоноблок PolairМоноблок потолочний Polair

 

 

   Холодильна камера для квітів – це камера, яка допоможе вам зберегти товарний вигляд і продовжить термін придатності такої краси як квіти. Без охолодження квітка втрачає свіжість в дуже короткий період. Тому необхідно підтримувати температурний режим, а саме +5…+8С.

   Холодильна камера складається із: корпусу, який переважно будуємо із склопакетів і холодильного обладнання.

   Щоб не було додаткового надходження тепла, склопакети повинні бути енергозберігаючими, які допоможуть в подальшому заощаджувати електроенергію. Кількість стінок прозорих може бути різною, але переважно це дві: передня і права. 

Холодильне обладнання пропонуємо як моноблочну систему, коли зовнішній і внутрішній блоки з’єднані в єдине і спліт систему, коли блоки потрібно зєднати мідною магістраллю на відстані.

   Важливо також врахувати:

– де буде стояти холодильне обладнання(зовнішній блок)? Якщо на вулиці, то потрібний зимовий комплект. Якщо в середині (моноблочна система), то чи не буде створювати незручність шум і чи не буде дискомфортно, коли тепло з камери буде поступати в приміщення?

– чи потрібен пульт управління в зручному для мене місці? Стандартно пульт керування розміщений на зовнішньому блоці, який стоїть на вулиці. Для зручності його переносимо до вхідних дверей камери.

– чи потрібен захист на зовнішньому блоці. Часто зовнішні блоки холодильного обладнання вішають там, де ходять люди. Тому пропонуємо захистити ваше обладнання встановивши захисний кожух.

   Ви можете замовити різні кольори камери.

Взнайте ціну на холодильну камеру для квітів замовивши дзвінок, або в нашому інтернет магазині.