Холодильна камера для м’яса

Home > <a href="https://frost24time.com/kholodylni-kamery/">Холодильна камера промислова</a> > Холодильна камера для м’яса
Камери
Промислова холодильна камераХолодильные камеры в линиюХолодильная камера для ресторанаХолодильная камера хранения продуктовПромислова холодильна камераХолодильная камера для складаХолодильная камера для хранения продуктовХолодильная камера для ресторанаПеревізна холодильна камераХолодильная камера контейнерХолодильна камера промисловаХолодильна камера ППУ
Холодильне обладнання
Холодильне обладнання DanfossХолодильне обладнання ZanottiХолодильне обладнання PolairМоноблок  ZanottiМоноблок PolairМоноблок потолочний Polair

 

   Холодильна камера для м’яса (яловичина, свинина, курятина…).

   Одним із важливих продуктів зберігання вважається м’ясо. І щоб його зберегти в хорошій якості потрібне швидке охолодження, або заморожування. Все більше і більше ринок нам вказує на те, щоб якість продукту була вищою. Тому, чим менший час на обробку продукту, тим якісніший сам продукт.

   Найкращою вважається шокове заморожування від 40 хв до 2 годин. Переваги шокової заморозки це те, що продукт майже не втрачає структури та ваги. Менш відомою є інтенсивне охолодження, або заморожування. Всі процеси відбуваються в межах 3-6 годин. Якість також залишається на високому рівні. Звичайним охолодженням, або заморожуванням рахується – обробка в межах 12-18 годин.

   Від швидкості охолодження залежить також і термін зберігання м’ясавід 1 до 3 тижнів. Заморозки від 6 до 12 місяців.

   Температура в камері охолодження потрібно, щоб була в межах 0…+1 С. В камері зберігання -18…-23 С.

   Холодильна камера складається із ізоляційного блоку  і з холодильного обладнання.

   Ізоляцію, яку можна використати для температур охолодження – пінополіуретан (ППУ), або пінополістирол (ППС). Товщина ізоляції залежить від різниці температур, за стінкою камери ззовні і в середині в камері. Чим товща ізоляція, тим краще тому, що зменшуються тепло припливи, які потрібно відвести з охолоджуваного об’єму.   Для температур 0…+1 С товщина повинна бути не менше 100 мм ППС, або 80 мм ППУ, при умові, що камера знаходиться в приміщенні. Якщо вона будується як окреме приміщення на вулиці (на металокаркасі) ці товщини будуть трохи більшими: 150 мм ППС і 100 мм ППУ. Для камери заморожування товщина ізолюючого слою в приміщенні 150 мм ППС і 100 мм ППУ, на вулиці 180 мм ППС і 120 мм ППУ.

   Для середньо-температурної камери пропонуємо двері холодильні товщиною 80мм. Тип відкривання: розпашні, розпашні двохстворчасті, відкатні. Часто для камер охолодження м’яса потрібні двері під монорельс. По якості двері пропонуємо класу: нержавійка, оцинкована сталь.

   Холодильне обладнання для м’яса повинне мати запас потужності, для того щоб охолодити (заморозити) його в середині. Пропонуємо компресори Bitzer (Німеччина), Frascold (Італія), Danfoss (Данія)… Повітроохолоджувачі Guentner (Німеччина), ЕСО (Італія)… Автоматика Danfoss (Данія). По кількості компресорів пропонуємо обладнання з декількома компресорами, що збільшують надійність роботи холодильної установки.

Для більш детальної інформації замовте дзвінок або відправте нам опитувальний лист.