Холодильна камера для риби

Home > <a href="https://frost24time.com/kholodylni-kamery/">Холодильна камера промислова</a> > Холодильна камера для риби
Камери
Промислова холодильна камераХолодильные камеры в линиюХолодильная камера для ресторанаХолодильная камера хранения продуктовПромислова холодильна камераХолодильная камера для складаХолодильная камера для хранения продуктовХолодильная камера для ресторанаПеревізна холодильна камераХолодильная камера контейнерХолодильна камера промисловаХолодильна камера ППУ
Холодильне обладнання
Холодильне обладнання DanfossХолодильне обладнання ZanottiХолодильне обладнання PolairМоноблок  ZanottiМоноблок PolairМоноблок потолочний Polair

 

   Холодильні камери для зберігання риби на території України набули широкого поширення. Застосування промислових морозильних камер значно полегшує підприємствам процес збереження продукції. Виробництво харчових продуктів не може існувати без застосування морозильних камер, основне призначення яких заморожування сирої, або вже готової продукції і подальше зберігання.

   Морозильні камери для морепродуктів створюють необхідні умови для заморозки продуктів харчування. Температурний режим в камері коливається від мінус десяти градусів до нуля. При такій температурі можна тривалий час зберігати морепродукти, рибу і готові напівфабрикати. Основна конструкція морозильного приміщення складається зі спеціальних ізолюючих панелей. В середньому товщина сендвіч-панелі становить 100мм. В залежності від товарообігу і обсягів приміщення, підприємство самостійно визначає габарити холодильного пристрою.

   Відмінність промислових морозильних камер для риби полягає у можливості зниження температури до -18С. Купити таке холодильне обладнання в Україні – вірна ознака вигідного вкладення в бізнес. Умови експлуатації дозволяють протягом тривалого часу зберігати заморожені продукти моря. Морозильна камера для зберігання риби встановлюється в окремому приміщенні, розміри якої залежать від кількості продукції, що використовується підприємством. Для запобігання тепловтрат в кімнаті встановлюються завіси з ПВХ.

   Холодильні камери для зберігання морепродуктів оснащені спеціальними конденсаторами. В основному це агрегати повітряного охолодження Copeland. Іноді також використовуються Frascold. У конструкції морозильної камери також знаходиться охолоджувач повітря і автоматичні системи управління. Найчастіше це європейські технології, спрямовані на зручне і комфортне використання установки.

   Температурний режим та вологість в камерах можна встановити згідно зі штатним розкладом, в залежності від потреби. Наприклад, для морозильних камер для риби спочатку встановлюється максимально низька температура повітря, а для зберігання досить підтримувати невелику температуру нижче нуля. Всі морозильні камери мають великогабаритні конденсатори, призначені для виконання максимального навантаження за короткий проміжок часу. Так як при зануренні свіжої риби або м’яса в холодильну установку, в продуктах проходять прискорені процеси теплообміну – тепло інтенсивно виділяється в навколишній простір, яке необхідно швидко виводити.

   Для досягнення максимального ефекту при охолодженні продукції, необхідно грамотно використовувати простір холодильної камери. При рівномірній розстановці ящиків, охолодження проходить значно швидше і якісніше. Відстань між ящиками повинна не перевищувати двадцяти сантиметрів. Слід також стежити за тим, щоб ящики не прилягали щільно до стіни холодильної камери для зберігання риби – необхідно дотримуватися відстані рівно тридцять сантиметрів. Також слід враховувати той факт, що простір, що знаходяться під повітроохолоджувачем, охолоджується не так інтенсивно, як все інше приміщення, тому заморозка протікає значно повільніше.

   Єдиним і дієвим способом швидкого та якісного заморозки морепродуктів вважається шокова заморозка. Даний вид заморозки уповільнює всі процеси життєдіяльності організму, дозволяючи зберегти первісний стан продукту в такому ж вигляді на тривалий проміжок часу. Після того, як м’ясо або риба була заморожена в спеціальних морозильних камерах, продукцію можна транспортувати за допомогою рефрижиратора. Як відомо, заморожена риба краще і довше зберігається, ніж просто охолоджена. Заморожена продукція не втрачає свої властивості і не всихає. Купити холодильне обладнання кращої якості в Україні – сприяє кращому ведення бізнесу.

   Практично всі морозильні камери можна обладнати додатковою технікою, яка допоможе на відстані керувати процесом і стежити за всіма діями. Оператори можуть контролювати температуру всередині агрегату. Стежити за рівнем вологості і миттєво виявляти несправності і збої в роботі всієї системи. Завдяки віддаленого моніторингу значно економиться час на обслуговування техніки, крім того своєчасний ремонт неполадок збільшує термін експлуатації всього апарату.

Замовте дзвінок, або відправте нам опитувальний лист