Холодильна камера для сиру

Home > <a href="https://frost24time.com/kholodylni-kamery/">Холодильна камера промислова</a> > Холодильна камера для сиру

Холодильные камеры в линию
Холодильна камера ППУ
Холодильная камера контейнер
Холодильная камера для ресторана
Перевізна холодильна камера
Холодильная камера для хранения продуктов
Холодильная камера для склада
Промислова холодильна камера
Холодильная камера хранения продуктов
Промислова холодильна камера
Промислова холодильна камера
Холодильная камера для различных продуктов
Стелажы холодильной камеры
Італія
Danfoss+ECO
Агрегати Danfoss
Холодильные камеры в линию
Холодильна камера ППУ
Холодильная камера контейнер
Холодильная камера для ресторана
Перевізна холодильна камера
Холодильная камера для хранения продуктов
Холодильная камера для склада
Холодильна камера в складському приміщенні
Холодильная камера хранения продуктов
Холодильна камера з нержавійки
Перевізна холодильна камера
6554
Холодильная камера для различных продуктов
Стелажы холодильной камеры
thumb
кам
xolodilnye-kamery_102
TR frascold_0
Zanotti
Холодильне обладнання
Optyma Slim Pack
previous arrow
next arrow
Shadow

   Оптимальна температура зберігання твердих сирів складає -4…0°С, відносна вологість повітря в холодильній камері для зберігання сирів повинна становити 85-90%. Такі температурні режими дозволяють уповільнити біохімічні процеси і зберегти структуру сирів. Необхідна вологість в холодильних камерах для зберігання молочних виробів підтримується за рахунок роботи промислових повітроохолоджувачів і системи припливно-витяжної вентиляції. Важливо налаштувати обладнання так, щоб швидкість циркуляції повітря в холодильній камері становила не більше 0,4 м/с, при таких умовах зберігання сир не буде обвітрюється або пліснявіти, що дозволяє зменшити втрати маси і збільшити термін зберігання сиру до півроку. Досвідчені технологи вибирають рівень вологості температуру в холодильній камері для зберігання твердих сирів виходячи з передбачуваних термінів реалізації продукції і ступеня зрілості сирів. Таку продукцію можна зберігати без втрати смакових якостей більше року.

   При виробництві холодильних камер для зберігання молочної продукції для магазинів і супермаркетів оптимальною температурою вважається +10 ° С, при такій температурі однаково добре зберігаються і тверді сири і молоко. Холодильне обладнання для зберігання молочних продуктів складається з холодильного агрегату, воздухоохладителя, комплекту холодильної автоматики і щита управління . Система вентиляції холодильних камер для зберігання молочних продуктів включає в себе канальні вентилятори, канальні нагрівачі повітря, повітроводи і щит управління. Датчики температури і вологості у холодильній системи і системи вентиляції встановлюються окремо, тому управління двома системами незалежне, що дозволить відключати холодильну систему в зимовий час і підтримувати необхідний температурний режим тільки системою вентиляції, що, при установці рекуператора теплоти, дозволить знизити витрату електроенергію.

   Холодильні камери зберігання вершкового масла

   Зберігання вершкового масла на підприємствах харчової промисловості організовується відносної вологості 80%, а температура в холодильній камері встановлюється в залежності необхідного терміну зберігання вершкового масла.

   На промислових підприємствах з переробки молока вершкове масло зберігають в монолітах при температурі 0…5°С не більше 72 годин, при терміні зберігання до десяти днів температуру встановлюють на рівні 0…-12°С, при зберіганні до п’ятнадцяти днів температура зберігання в холодильній камері знижується до -12…-18°С. Фасоване масло всіх видів оптимально зберігати при температурі 2…-2°С.

   Допускаються незначні коливання температури повітря в холодильній камері для зберігання вершкового масла в межах ±1°С. При розвантаженні або завантаженні камер допускається підвищення температури повітря на 4°С. Фасоване вершкове масло негайно направляють в холодильну камеру з температурою не вище -18°С, термін зберігання вершкового масла обчислюють з моменту фасування. Температура фасованого масла при відвантаженні з холодильних камер тривалого зберігання в точки продажу повинна становити не більше ніж -6°С.

   У холодильних камерах для тривалого зберігання масла слід приділити особливу увагу системі припливно-витяжної вентиляції, яка дозволить підтримувати масло свіжим тривалий час, уникаючи обвітрювання. Важливою умовою є установка в морозильних камерах для зберігання масла установка електронних контроллерів з функцією регулювання вологості.

   Промислове охолодження і зберігання молока

   На підприємствах харчової промисловості охолодження молока організовують в спеціальних ємностях, температура в яких підтримується на рівні 4°С. Температура підтримується за рахунок змійовиків, які прокладені всередині молочних танків. Таким чином ми можемо спостерігати принцип теплообмінника типу “труба в трубі”. Постійну подачу холодної води в змійовики забезпечують холодильні агрегати – чиллери, які вдають із себе компрессороно-конденсаторний холодильний агрегат з пластинчастим теплообмінником в якому вода охолоджується фреоном. Виробництво охолоджувачів молока  в Україні під конкретні технологічні процеси – важливий напрямок роботи нашої компанії. Завод, який виробляє охолоджувачі для молока в Україні постійно завантажений роботою, але навіть при цьому ми виробляємо навіть найскладніші чиллери для охолодження води, молока, максимум за два тижні. Так що наші клієнти отримують якісне холодильне обладнання за низькою ціною і в короткі терміни! А якщо врахувати, що наші фахівці підготовлені і укомплектовані всім необхідним інструментом для монтажу, пуско-налагодження холодильних агрегатів- чиллерів, і ремонту – то наші клієнти отримують повний спектр послуг, починаючи від проекту холодильної установки, закінчуючи установкою і ТО промислового холодильного обладнання з одного надійного джерела.

Замовте дзвінок для прорахунку, або відправити нам опитувальний лист