Холодильна камера для ресторану

Home > <a href="https://frost24time.com/kholodylni-kamery/">Холодильна камера промислова</a> > Холодильна камера для ресторану
Камери
Промислова холодильна камераХолодильные камеры в линиюХолодильная камера для ресторанаХолодильная камера хранения продуктовПромислова холодильна камераХолодильная камера для складаХолодильная камера для хранения продуктовХолодильная камера для ресторанаПеревізна холодильна камераХолодильная камера контейнерХолодильна камера промисловаХолодильна камера ППУ
Холодильне обладнання
Холодильне обладнання DanfossХолодильне обладнання ZanottiХолодильне обладнання PolairМоноблок  ZanottiМоноблок PolairМоноблок потолочний Polair

  Холодильна камера для ресторану призначена для зберігання продукту в більшому обсязі. Перед власником ресторанного бізнесу стоїть питання оптимізації робочого процесу і енергозбереження. Адже це все є ваші кошти, які можна легко, повернути протягом 1-2років.

   Одним із кращих рішень по оптимізації збереження продукту є перехід із охолодження таким обладнанням, як холодильні шафи на холодильні камери. Наведемо вам основні переваги такого охолодження:

  •  площа обладнання є значно меншою, коли все знаходиться в одному місці.
  •  економія електроенергії. Холодильні шафи, якщо їх декілька, споживають на 30% більше, ніж одна камера.
  • термін експлуатації обладнання більший. Для зручності шафи переважно стоять на кухні там де готовляться смачні страви, часто температура на кухні перевищує нормальну, тому обладнання холодильне працює при максимальному навантаженні і часто виходить з ладу.
  • додаткове тепло. Коли на кухні і так спекотно – холодильне обладнання(шафи), додають тепла, яке забирає з продуктів, які охолоджуються (тоді, коли працює камера, тепло продукту скидається на зовні, на вулицю). Тому потрібно робити додаткове охолодження кухні чи приміщення де знаходиться обладнання.
  • запас продуктів. Основна перевага камер – це те, що можна зробити запас продуктів на декілька днів, а це все економія транспортних витрат.

Холодильні камери бувають в основному двох типів: холодильна камера до +2…+5С і морозильна камера -18…-25С.

В холодильній камері ви можете зберігати: овочі, фрукти, охолоджене м’ясо, ковбасні вироби, молочні продукти і т.д. В морозильній камері зберігаються продукти тривалого терміну: заморожене м’ясо яловичини, свинини, риби і т.д.

Компанія Frosttime допоможе зробити Вам правильний вибір, виконаємо поставку обладнання, монтаж, а такод обслуговування холодильної камери в період її експлуатації.

Взнати ціну на холодильну камеру можна замовивши дзвінок, в нашому інтернет магазині, або відправити нам опитувальний лист