Холодильная камера для ресторана

   Морозильна камера промислова, має широке застосування у сфері зберігання заморожених продуктів. Терпература в обємі переважно складає від -18 до -25С.
   Щоб досягти дану температуру потрібно ставити низькотемпературні системи охолодження приміщення. Приміщення може бути обшите в середині приміщення, а може бути збудована окремо стояча камера.

    Ізоляція
   Щоб зберегти температуру в обємі без втрат холоду, пропонуємо ізоляцію поліуретан – ППУ, товщиною 100мм для -18С, а для -25С 120мм. Є можливість використовувати матеріал, такий як пінополістирол ППС 150мм. Важливо знати при будівництві, як запобігти виникненню містків холоду. Якщо зекономити на ізоляції і поставити її недостатньої товщини, це може мати свої наслідки, такі як:
– втрата електроенергії, адже при недостачі ізоляційного матеріалу, буде інтенсивно проходити вироблений холод через стінки, призводячи до вироблення нового холоду за рахунок роботи обладнання.
– конденсат, який утвориться в результаті зміщення точки роси на зовнішню стінку камери.
– а при неправильному монтажі можуть утворитися глиби льоду, якщо не врахувати містки холоду.
   Холодильні двері також пропонуємо виготовлені із пінополіуретану 100мм і розмірами від 800х1800h і більше. Виконання може бути як розпашні, а також відкатні.
Перевагою відкатних є економія використовуваної площі. Для збереження ущільнювача використовуємо кабель обігріву по контуру.
    Холодильне обладнання
   Продукт який поступає в камеру зберігання може мати різну температуру, а саме +25С якщо загружати без попереднього охолодження, +2С з окремим процесом зниження температури (якість при даній обробці є набагато вижчою).
   Для невеличких камер можна ставити моноблоки, або спліт-системи таких виробників: Zanotti, Polair. Для камер більших 40м.куб. потрібно використовувати обладнання на основі компресорів: Bitzer (Німеччина), Frascold (Італія). Повітроохолоджувач для таких температур повинен бути з шагом ламелі не нижче 8мм а краще 10мм, щоб волога з продуктів не
так інтенсивно його забивала. Також електровідтайка піддону і ламелей, повинна обовязково бути присутньою.

   Купити морозильну камеру можна замовивши дзвінок,  в нашому інтернет магазині, або відправте нам опитувальний лист.