До вашої уваги компанія “Час Холоду” представляє холодильні камери для зберігання насіння дуба звичайного, жолудів та інших насіннєвих лісових культур в стані біологічного спокою, які широко використовуються в лісогосподарському виробництві.

    Цей сучасний технологічний процес поділяється на багато ланок:
1. Калібрування насіння.
2. Флотація.
3. Термотерапія.
4. Хімічна обробка.
5. Завантаження в холодильну установку.

    Основним завданням холодильної камери для зберігання насіння є збереження посівних властивостей. Перед закладанням насіння у холодильну камеру необхідно попередньо обробити його шляхом термотерапії, яка здійснюється при температурі 40С на протязі двох або трьох годин. Після цього насіння обробляють фунгіцидами. У холодильній камері для насіння підтримується температура -2…-3С.
    Холодильні камери для насіння, які представляє компанія “Час Холоду” дають змогу зберігати насіння дуба звичайного, жолудів або інших насіннєвих культур від чотирьох до п’яти років і при цьому насіння зберігає свою здатність до пророщення.
Дубові насадження складають доволі високий процент лісових угідь. Особливо актуальним для державних підприємств є оптимальне забезпечення насінням головної лісоутворюючої породи.
    Для насіння передбачено проводити контроль якості, де періодично відбирають проби, щоб визначити яка вологість насіння, посівна якість та схожість.
    Значною мірою від умов зберігання насіння залежить його якість, яка відіграє важливу роль у створенні високопродуктивних лісових насаджень.
    Холодильна камера для насіння необхідна для того, щоб покращувати якість майбутніх саджанців та підвищувати технології ведення лісового господарства, адже старі методи зберігання насіння є неефективними.
    Холодильна камера для насіння дозволить удосконалити та оптимізувати процеси ведення лісового господарства.
    Подзвонивши на номер компанії “Час Холоду” ви безкоштовно отримаєте індивідуальну цінову пропозицію по проектуванню холодильного обладнання та камер. А також отримаєте підбір різних варіантів обладнання під ваш бюджет та потребу.

   Купити камеру для зберігання насіння можна замовивши дзвінок,  в нашому інтернет магазині, або відправте нам опитувальний лист.