Камера для медикаментів

   Якщо  вам потрібно купити холодильну камеру для медичних препаратів, то ви можете звернутися в компанію «FrostTime», яка надасть вам відмінну якість підбору і встановлення. Фахівці нашої компанії виконають проектування, будівництво і монтаж, виконають пусконалагоджувальні роботи майбутньої холодильної камери для медичних препаратів.

   Заявлені характеристики медичних препаратів зберігаються тільки з дотриманням температурного режиму при їх зберіганні. Тому встановлення обладнання для підтримки температурного режиму, потрібної вологості і рівня освітлення обовязкові для аптек і медичних закладів.

   Лікарські засоби вимагають оптимальних умов зберігання, тому що температурний режим впливає на безпеку використання медикаментів і збереження їх властивостей. Медикаменти необхідно зберігати в приміщеннях з температурою +10-15°С і подалі від сонячного світла. Але деякі препарати необхідно зберігати в специфічному температурному режимі +3-5°С.

   Для зберігання сировоток, вакцин, ліків та інших фармпрепаратів в лікарнях, аптеках, поліклініках та інших установах медицини, використовують фармацевтичні холодильні камери, вітрини, стелажі та шафи. На оптових базах і виробничих підприємствах монтують холодильні спеціалізовані склади з використанням спліт-системи, моноблока або холодильних централей, щоб забезпечити необхідний температурний режим.

   Холодильні камери для медичних препаратів є інноваційним обладнанням, яке дозволяє в великих обсягах зберігати препарати різного призначення. За запропонованим стандартам і нормам медикаменти потрібно зберігати в прохолодних місцях, які захищені від світла. Використання подібного обладнання є сучасним виходом із ситуації, що дозволяє організувати необхідні умови в аптеках, в лікарнях, поліклініках та на складських приміщеннях.

   ОСОБЛИВОСТІ ЗБЕРІГАННЯ ПРЕПАРАТІВ У ХОЛОДИЛЬНІЙ КАМЕРІ

   За нормами, які встановлені Міністерством охорони здоров’я, наведено перелік медикаментів, які можна зберігати в особливих умовах. Основні види препаратів:

  • Препарати для ін’єкцій вимагають обов’язкового зберігання в прохолодному місці;
  • У холодильних камерах необхідно зберігати різні рідкі та спиртові настойки, екстракти і сиропи;
  • Також необхідно зберігати в прохолодному місці плазмозаміщаючі розчини;
  • Дезинфікуючого типу розчини також потребують зберігання в умовах холодильної камери.
  • Мазі, гелі, субпозиторії  повинні зберігатися в холодильних камерах.

В цілому видно, список препаратів досить великий. Тому в медичних установах і сучасних аптеках установка холодильних камер для медичних препаратів є обов’язковою.

Взнати ціну на промислову холодильну камеру можна замовивши дзвінок,  в нашому інтернет магазині, або відправивши нам опитувальний лист.