Промислові холодильні установки бувають різного виконання. Вони складаються з зовнішнього блоку – агрегат, і внутрішнього блоку – повітроохолоджувач.

   Агрегат може бути складений на основі одного і більше компресорів. Чим більша їх кількість тим він надійніший, адже при зупинці одного із компресорів інші продовжують працювати. 

Промышленное холодильное оборудование

   Головним завданням холодильного агрегату є виробити потрібний холод за потрібний час. Кількість холоду потрібного для того, щоб збити температуру до заданої на пульті керування, підбираємо по програмі підбору, де вписуються всі необхідні дані, котрі попередньо заповнили в опитувальному листі. Для збільшення надійності агрегату, на компресори ставимо електронні регулятори рівня масла, відділювачі масла, відділювачі рідини, фільтри, підігрівачі мастила у вигляді тенів, датчики температури і т.д. 

   Для того, щоб не було витоків фреону використовуємо на лініях нагнітання і всмоктування компресорів віброзгашувачі італійського виробництва. Також ресивер підбираємо таким чином, щоб у нього помістився весь фреон, що є у даній системі. Вентилятори також використовуємо італійського виробництва, що подовжить термін експлуатації 2,5-3рази.

   Купити промислові холодильні установки можна замовивши дзвінок,  в нашому інтернет магазині, або відправивши нам опитувальний лист.