В Україні все частіше власники бізнесу по вирощуванню і зберіганню охолоджених равликів бачать потребу у збільшенні обсягів. Частіше за все цей продукт вивозять за кордон, де його ціна зростає в неймовірній пропорції.

   Як якісно зберегти цей вид продукту?

   Перш за все для якісного зберігання равликів необхідно забезпечити комфортний температурно-вологісний режим в камері зберігання.

Холодильна камера для равликів

   Якщо раніше обсяги по вирощуванню молюсків були 1-2т, то на теперішній час вони сягають 10-15тонн. А для цього потрібне спеціалізована холодильна камера, яка забезпечить температуру  в межах +2…+5С і відповідну вологість більше 80%.

   Власник ферми має подбати не тільки про якісний грунт, воду, огорожу, харчування…, а й про якісне зберігання равликів в камері.

   Камера зберігання равликів може бути, як в існуючому приміщенні, яке потрібно обшити сендвіч панелями, так і як окреме приміщення на металокаркасі. Товщина ізоляції потрібна 100мм пінополістирол, або 60мм пінополіуретан, які тримають різницю температур ППС100 – 30С, ППУ60 – 33С. Якщо товщини ізоляції буде недостатньою, то холодильне обладнання буде працювати більше часу, щоб компенсувати теплоприпливи ззовні.

   Холодильне обладнання для камери зберігання равликів підраховується з розрахунку від добового завантаження і повинне мати таку потужність, щоб встигати охолоджувати продукт що завантажується в камеру. Пропонуємо обладнання відомих виробників таких як: Danfoss (Данія), Zanotti (Італія), Cubigel (Іспанія)… 

Взнати ціну на промислову холодильну камеру можна замовивши дзвінок,  в нашому інтернет магазині, або відправивши нам опитувальний лист.