Розрахунок холодильної камери починається із технічного завдання. Всі дані вносимо в опитувальний лист, а пізніше в програму для розрахунку теплоприпливів. Програма нам показує скільки потрібно холоду, щоб обробити продукт від початкової температури, до кінцевої.

Одними із важливих параметрів якляється вхідна температура продукту, час охолодження і добове завантаження. Якщо мясо поступає в камеру з температурою +25С, а добове завантаження 630кг, час охолодження 4год. тоді потрібно 11,5кВт холодильної потужності. Якщо ж час збільшити в 2 рази до 8год. то й потужність обладнання потрібна в 2 рази менша, а відповідно й ціна його знизиться майже в 2рази. Але тут питання в якості, чим швидше ми охолоджуємо тим якісніший наш продукт. Також програма для розрахунків показує яку потрібно давати товщину ізоляції, щоб не були великі втрати холоду.
Визначивши потужнсть обладнання ми підбераємо зовнішній блок – агрегат і внутрішній блок – повітроохолоджувач. Зовнішній блок може бути в візуально красивому виконання в кожухові Danfoss, так і без кожуха під дашком (якщо це сторона, яка не проглядається відвідувачами). Агрегат може бути на основі таких компресорів Bitzer (Німеччина), Frascold (Італія), Danfoss (Данія) і т.д. По надійності самі кращі півгерметичні поршневі. Вони ремонтуються в порівнянні з герметичними, які заміняються при виході з ладу. Повітроохолоджувач може бути двухпоточний (ставиться в середині камери і подає повітря охолоджене в дві сторони), кубічний, шокфростер… По кількості вентиляторів може бути від 1-го до 8-ми.
Для більш детальної інформації, Ви можете замовити дзвінок, або розрахунок.