Будівництво холодильних камер

ТОВ “ЧАС ХОЛОДУ” пропонує комплекні рішення по будівництві промислових холодильних камер “під ключ”, а саме:

  1. Ізоляція майбутньої камери такими матеріалами як пінополіуретанові сендвіч панелі, або пінопластові.
  2. Встановлення промислових холодильних дверей відкатних або розпашних з італійською фурнітурою. 
  3. Встановлення холодильного обладнання європейської якості.   

   Що потрібно для того щоб розпочати будівництво?

   Спочатку визначаємо основні параметри для розрахунку, а саме розміри майбутньої камери, необхідний температурний режим, необхідну потужність яка розраховується по програмі розрахунку, добове завантаження в камеру і інші необхідні параметри, які зазначені в опиувальному листі. Отримавши пропозицію в декількох цінових варіантах і часткової проплати, починаєтся будівництво.

   Спочатку йде підготовка фундаменту, стяжки і ізоляції підлоги. Далі ізолюються стіни і дах. Встановлюємо холодильні двері і оснащаємо камеру холодильним обладнанням. 

Чи потрібно ізолювати підлогу в середньотемпературних холодильних камерах?

Однозначного рішення чи потрібно ізоляція полів немає, але це однозначно рекомендовано. Якщо є невеличка камера яка має запас холодильної потужності і покладена вже плитка то таку підлогу можна не ізолювати. А якщо площа камери перевищує 10кв.метрів ізоляція надзвичайно потрібна, адже теплоприпливи будуть значними, хоча різниця температур буде невеликою. Для ізоляції підлоги використовують екструдований пінополістирол мінімум 3см. 

   Купити промислову холодильну камеру можна замовивши дзвінок,  в нашому інтернет магазині, або відправте нам опитувальний лист.