Камера шокового заморожування хліба

    Технологія шокового заморожування хлібобулочних виробів в історичному контексті не нова, перші спроби продовжити строк зберігання хліба, або батонів з булочками без збитку для їх якості з’явилася ще в тридцятих роках минулого віку. Однак серйозного поширення процес отримав ближче до його кінця. Сьогодні ж в Європі, або для прикладу в Канаді заморожений хліб займає приблизно 80-90% ринку.

    Заморожений хліб далеко не новинка і компанія “Час Холоду” ідучи в ногу з часом рекомендує камеру шокового заморожування хліба з температурним режимом -30°…-40°С. З її допомогою температура м’якіша понижається до -18°С менше ніж за 3 години, при цьому зберігаючи всі властивості хліба незмінними.Технологія шокового заморожування хліба забезпечує збереженість якості свіжого продукту.
    Саме поняття “заморожений хліб” не повинно лякати споживача. Безпосередньо в замороженому стані він знаходиться лише в період транспортування, або зберігання. Перед продажем проводиться процес “дефростації” – тобто розморозка хліба.
    Дефростація хліба, або хлібобулочних виробів може проходити трьома способами:
1.В природних умовах (приблизно 4 години при температурі 18°С навколишнього середовища).
2. В печах, або духових шафах.
3. В мікрохвильових печах, всім звичним для нас способом.
    До слова, ні на смакових, ні на будь-яких інших властивостях продукту шокове заморожування негативно не впливає. Навпаки це дає можливість суттєво збільшити терміни реалізації без використання консервантів. Освоєні пекарем технології дозволяють суттєво розширити географію експорту.
    Шокове заморожування хлібобулочних виробів сьогодні для України поняття нове, однак спеціалісти переконані — кілька років і багато торгових об’єктів прийдуть до того, що працювати з такою продукцією на багато простіше та вигідніше ніж тримати свою міні-пекарню. Адже після розморозки, в спеціальній печі такий хліб нічим не відрізняється від щойно спеченого, а процес займає на багато менше часу і не потребує серйозних затрат.
    Хліб та хлібобулочні вироби стають дедалі популярніші в українського споживача. Ресторани, кафе, булочні, пекарні, торговельні мережі все частіше використовують заморожені напівфабрикати.
    Отже, технологія глибокого шокового замороження зберігає хлібобулочним виробам всі смакові та поживні властивості, а також прекрасний зовнішній вигляд.
    Звертайтесь в компанію “Час Холоду” для покупки камери шокової заморозки хліба, або іншого продукту і ви отримаєте кращі енергоефективні рішення для вашої потреби.

   Купити шокову камеру для заморожування хліба можна замовивши дзвінок,  в нашому інтернет магазині, або відправте нам опитувальний лист.