Сендвіч панелі

Home > Сендвіч панелі

   Сендвіч панелі – це прекрасний варіант коли потібно швидко зробити теплоізольовану будівлю, або холодильну камеру. Кожен вид панелей має свою теплопровідність, чим вона менша, тим краше, адже ізоляція збереже в приміщенні потрібну температуру і не дасть інтенсивному її проходженню.

   Одним із дешевших матеріалів є пінополістирол – ППС, який має теплопровідність 0,038Вт/(м*К). Є дуже серйозний мінус цього матеріалу, це те що він вразливий до гризунів, які залишають пустоти в середині ізоляції. 

   З дорожчих матеріалів пропонуємо пінополіуретан ППУ, який має теплопровідність 0,023Вт/(м*К). Його потрібно майже в два рази меншу товщину в порівнянні з пінополістиролом. Це відмінний варіант, коли стоїть завдання ізолювати приміщення не зменшуючи обєму. Він майже не горючий.

   Мінеральна вата МВ має теплопровідність 0,048Вт/(м*К), тому як теплоізолятор не дуже то добрий, а от по безпеці це взагалі не горючий матеріал, який використовується в житлових приміщеннях, а особливо утеплення дахів.

   Найкращим винаходом по теплоізоляції і провідності вважається поліізоціанурат PIR, який має теплопровідність 0,02Вт/(м*К). Не вразливий до вогню створюючи захисну плівку при горінні.

.

Взнати ціну на сендвіч панелі можна замовивши дзвінок, або в нашому інтернет магазині.