
Холодильна камера для зберігання овочів і фруктів.
Холодильна камера для овочів (картопля, морква, цибуля, помідори…) і фруктів (яблука, персики, абрикоси, банани, апельсини, мандарини…), овоче –фруктосховища призначені для тривалого зберігання продуктів в заданому температурному режимі, а саме +2…+5 С. Це товар, який є потребуючий в магазинах, супермаркетах, а особливо він цінний в зимовий період, коли ціна на нього зростає в декілька разів.
Компанія ЧАС ХОЛОДУ пропонує комплексне рішення, яке включає в себе: будівництво із сандвіч панелей камери зберігання і холодильне обладнання.
Холодильна камера (склад, сховище, приміщення) може бути збудоване у вже існуючому приміщенні (обшите сандвіч панелями), або ж на метало каркасі ззовні. Для зменшення тепло припливів краще будувати сховище в приміщенні. Панелі можна використати пінополіуретан 80 мм (дорожчі) і пінополістирол 100 мм (дешевші).
Підлогу часто не ізолюють, хоча, щоб навантаження на холодильне обладнання зменшити, це варто зробити – 50 мм екструдованого пінополістиролу.
Двері пропонуємо розпашні, відкатні, розпашні двохстворчасті. Для зручності двері монтуються без порогу, для того, щоб змогла з легкістю проїхати навантажувальна техніка (рокла, погружчик).
Для невеличких камер, є варіант зробити мобільну камеру, яка легко змонтовується і легко, розмонтовується (2 години /15м.куб.). Камера називається збірно-розбірна, яка має на панелях з’єднувальні елементи типу шип-паз. Ці камери на 30% є дорожчими за стаціонарні.
Продукція приїжджає у вже готових пластикових, або картонних ящиках і штабелюється на піддонах з відступами мінімум 20 сантиметрів один від одного, для безперебійного проходу холодного повітря з повітроохолоджувача по камері зберігання. До стін відступ повинен бути мінімум 30 сантиметрів.
Кількість компресорів має бути достатньою, для надійності функціонування сховища. Необхідно встановити на кожен компресор захист по маслу, тиску, температурі. Пропонуємо компресори відомих виробників Bitzer (Німеччина) Frascold (Італія)…
Коли камера прямокутної форми, можна ставити один повітроохолоджувач, який буде дути і продувати повністю всю камеру. Якщо ж вона квадратна, то варто поставити мінімум два, а то й три повітроохолоджувачі, щоб запобігти тих зон які можуть не мати повітрообміну. Ідеальним рішенням є повітроохолоджувачі двох поточні, які встановлюють по середині камери і вони забирають повітря знизу і роздувають його однаково в дві сторони – дорожчі від звичайних на 20%. Також дорожчим, але неймовірно хорошим варіантом є фруктові повітроохолоджувачі, які зменшують усушку охолоджуючого продукту до мінімуму. Вони коштують на 25% дорожче звичайних, але окупаються за 1рік, зберігаючи масу продукту.
Якщо сховище має велику місткість, є варіант поставити систему моніторингу, яка буде сповіщати про неполадки в системі, і запобігати їх виникненню.
Взнати ціну на промислову холодильну камеру можна замовивши дзвінок, в нашому інтернет магазині, або відправивши нам опитувальний лист.