Склади і камери для зберігання квітів

   Холодильні камери для квітів виробляються з панелей пінополіуретану (пінополістиролу) та склопакетів. Зберігання квітів при необхідних темперературах контролюються електроним блоком управління. Оптимальна температура для зберігання квітів коливається в діапазоні від + 2 до +10С.
Холодильні камери для квітів комплектуються холодильними моноблоками або холодильними спліт системами, якщо камера є більшою то холодильним агрегатом із повітроохолоджувачем. Всі агрегати, моноблоки і спліт системи володіють високою надійністю, укомплектовані найсучаснішою автоматикою і готові до роботи відразу ж після установки!

   Холодильні камери для квітів можуть бути стаціонарними або ж збірно-розбірними, що дозволяє швидко перемістити їх на нове місце, якщо це необхідно.

    Збірно-розбірні камери для зберігання квітів.
Для зберігання зрізаних квітів в магазинах застосовуються спеціальні квіткові камери і охолоджуючі вітрини, побудовані на базі среднетемпературних холодильних установок. Камери, що використовуються для зберігання продукції, здатні підтримувати температуру +4…+8С градусів, тоді як демонстраційні вітрини працюють при температурі +4…+12 градусів (конкретне значення температури визначається особливостями того чи іншого виду квітів). Крім необхідної температури, для збереження товарного вигляду квітів також потрібно забезпечити достатній рівень освітленості і вологості.
Наша компанія може запропонувати Вам пристінні та острівні демонстраційні вітрини, зібрані з легких і міцних модульних склопакетів. Для виробництва обох типів вітрин використовуються однакові матеріали, однак пристінні моделі мають тільки одну або кілька прозорих стінок, тоді як острівні вітрини прозорі з усіх боків.
Всі камери прості в монтажі та експлуатації, малошумні та мають привабливий зовнішній вигляд. Їх можна легко встановити навіть у обмеженому просторі, а при необхідності – швидко розібрати і змонтувати в іншому місці. Для кожної вітрини підбирається холодильний агрегат, який забезпечує необхідну температурну згідно з побажаннями замовника.

Також Ви можете замовити дзвінок або відправити нам опитувальний лист