Чому повітроохолоджувач заліплює товстим слоєм снігу, як цьому зарадити?

Причиною для виникнення снігвої завіси на повітроохолоджувачі є:

  1. Недостатня кількість циклів відтаювання (або ж ручне його вимкнення). Часто буває коли вмикається відтайка “DEF”, це спричиняє ляк, що холодильне обладнання перестало працювати і користувач при цьому його вимикає і знову вмикає. При цьому напис відтаювання зникає і холодильник знову працює. Таким чином, проблема тільки усугубляється тому що сніговий покров блокує подачу холоду в обєм камери.
  2. Малий час між відтайками. Час відтайки відіграє важливу роль в процесі охолодження. Якщо час на цей процес короткий, то повітроохолоджувач буде покриватися льодом. Тому потрібно прослідкувати і виставити оптимальне знацення її. 
  3. Непрацюючі тени відтаювання, або реле відтайки.
  4. Продукт який поступає в холодильну камеру є надто гарячий. Чим тепліший продукт, тим більше він містить в собі вологи у вигляді пари, яка в результаті буде осідати на тепрообмінній поверхні.
  5. Відстань між ламелями є дуже маленькою. Чим нижча температура в камері, тим більша відстань між ламелями повинна бути. Для температур +2…+5С стандартно це 4-6мм, -18…-22С 7-9мм, -35…-40С 10-12мм.
  6. Малий розхід повітря через повітроохолоджувач.

   Якщо правильно розуміти процес, то можна обійтися без втручання спеціаліста по холодильному обладнанню. При появлені снігової шуби має включитися автоматична відтайка за допомогою контроллера. Якщо ж вона включається запізно, то відповідно в налаштуваннях потрібно підналаштувати час між відтайками і температуру кінця відтаювання.

   Для більш детальної інформації ви можете замовивши дзвінок,  відвідати наш сайт або інтернет магазин.