Холодильні столи (охолоджувані столи, worktop coolers, worktop refrigerators) – столи зі штучно охолоджуваним внутрішнім об’ємом.
  Вони призначені для зберігання харчових продуктів, кулінарних виробів і напоїв на підприємствах громадського харчування і торгівлі, зокрема, у буфетах, доготовочних цехах кухонь і на лініях роздачі ресторанів, кафе, їдалень і барів. Стільниця холодильних столів виробляється з нержавіючої сталі.
Одне з найзатребуваніших на сучасній професійній кухні  обладнання – це холодильні столи (що охолоджують). У такому столі поєднується відразу дві незамінні в роботі кухні предмета – холодильна шафа і робоча поверхня.  Таке зручне розташування робочого місця над камерою для короткочасного зберігання продуктів, напоїв, напівфабрикатів робить холодильний стіл ефективним обладнанням для будь-якої професійної кухні. Робоча температура холодильної камери в холодильному столі регулюється в діапазоні від +2 до +8°С.  Для зручності зберігання продуктів харчування і ефективного використання усього об’єму холодильної камери, усередині холодильних столів встановлюються полиці.

Вбудований агрегат, можливий варіант виносного  холодопостачання.

Основні характеристики:
– повністю з нержавіючої сталі;
– найбільший внутрішній корисний об’єм у своєму класі;
– полиці для зручного зберігання продуктів;
– об’ємний пристінний борт заввишки 40 мм;
– компресор Danfoss®;
– електронний термостат;
– автоматична відтайка.
Опції:
– установка замість полок гастроємностей GN1/1.