зображення_viber_2021-04-28_14-35-38

 

   

ТзОВ “Час Холоду” пропонує вашій увазі низькотемпературне холодильне обладнання для заморозки лохини.
   Для якісного заморожування лохини використовують шокову заморозку, завдяки якій ягода не втрачає вигляд та корисні властивості. Вона є найкращим варіантом для заморозки ягід, тому, що не руйнує їх клітини. Шокове заморожування лохини проходить в три основні етапи, які важливо організувати правильно, щоб кінцевий результат був бажаним.

1. Охолодження. Де початкова температура знижується до +2C… +5C за 30-40 хвилин. Важливо, щоб цей процес пройшов якомога швидше, щоб не змінилась маса продукту.
2. Підморожування. Коли знову знижується температура від +2C… +5C до -5C… -10C за 30-40 хвилин.
3. Доморожування. Температура падає від -5C…-10C до -18C… -20C за одну, дві години.
Для заморозки лохини використовують агрегати на базі компресора Bitzer (виробник Німеччина), Frascold (виробник Італія). В якості ізоляції використовують сендвіч-панелі із пінополіуретану товщиною 120 міліметрів. Двері з кабелем обігріву товщиною 120 міліметрів.
Низькотемпературне холодильне обладнання дозволяє заморожувати від 50 кілограмів за годину до 2500 кілограмів за годину.
Економічність шокового заморожування:
1. Зменшує втрату ваги ягід.
2. Продовжує термін придатності продукту у два рази.
3. Скорочує відходи завдяки можливості тривалого зберігання.
4. Скорочує виробничий персонал на 25-30%.
5. Вдвічі економить виробничі площі.
6. Пришвидшує час заморозки в 3-10 разів.
7. Скорочує термін окупності на 15-20%.
Шокове заморожування лохини зберігає до 85-90% вітамінів та корисних елементів не пошкоджуючи клітинної структури.
Також при шоковому заморожуванні ягоди зберігають свою екологічність. Адже при заморожуванні не використовується хімічна або термічна обробка, що зберігає білкову структуру клітин.
Отже, можна зробити висновок, що переваги шокового заморожування дозволяють окупити витрати на обладнання в короткі терміни. Завдяки включенню даної технології у виробництво у компаніях та підприємствах відбувається зростання прибутку.
Спеціалісти компанії “Час Холоду” допоможуть вам у виборі камери та обладнання необхідних для ваших потреб, щоб ви могли максимально довго продовжувати термін придатності ваших продуктів зі збереженням якості та корисних властивостей.

   Купити промислову холодильну камеру для зберігання лохини можна замовивши дзвінок,  в нашому інтернет магазині, або відправте нам опитувальний лист.