Заморозка ягід

     Міф про те, що заморожені ягоди на багато гірші ніж свіжі, давно розвіяний. Доведено, що згубний вплив на вітаміни надає повітря. При заморожуванні всі корисні властивості зберігаються майже в повному обсязі.

   Український ринок по заморожуванні ягід щороку зростає. Бізнес по заморожуванні ягід несе сезонний характер. Взимку та ранньою весною заморожені ягоди набувають особливої популярності. В останні роки виробництво ягідної продукції набирає обертів. Причиною цього є попит, який стабільно росте, і сприятливі кліматичні умови. Основою створення корисних, вітамінних запасів на осінньо-зимовий період є заготівля ягід. Популярним методом заготівлі є заморожування, за якого, такі ягоди як: журавлина, малина, чорниця, полуниця, смородина та інші зберігають майже всі свої цілющі властивості.

   Щоб при заморожуванні ягід вони виглядали як свіжі потрібно врахувати такі правила:
1. Охолодження
   Потрібно дві або три години охолоджувати ягоди в холодильнику перед заморожуванням. Це збереже поживні властивості продукту.
2. Попереднє заморожування ягід
   Ягоди, які містять в собі багато соку, наприклад полуниця, потрібно помити та підсушити, після цього на три або чотири години поставити в морозильник. Дана процедура дозволить їм якісно заморожуватись і можна буде пересипати їх в контейнери без побоювання. Аґрус, вишню та смородину можна відразу ж наповнювати в контейнери після охолодження.
3. Тара
   Щоб правильно заморожувати ягоди потрібно як тару використовувати пластиковий посуд або поліетиленові пакети. Металевий посуд або фольга для заморожування ягід не підійдуть.
4. Розморожування
   Потрібно помістити ягоди на одну або дві години в холодильник, щоб вони не потекли після заморозки. І тільки після цього їх можна ставити в приміщенні з кімнатною температурою.
Інженери та технологи компанії “Час Холоду” індивідуально для кожного клієнта порекомендують та проконсультують про будівництво морозильної камери для ягід враховуючи ваші параметри, підберуть для вас необхідне за потужністю обладнання, а наші монтажники швидко і якісно зроблять будівництво та монтаж за вашим замовленням.

   Купити промислову холодильну камеру можна замовивши дзвінок,  в нашому інтернет магазині, або відправте нам опитувальний лист.