Камера шокової заморозки чорниці

    Останнім часом особливо інтенсивно розвивається заморожування ягід, а зокрема чорниць.Стабільний попит і дедалі більшу зацікавленість сучасних споживачів в продуктах швидкого заморожування цілком зрозуміла, адже у таких виробах є маса привілеїв. Шокове заморожування ягід набирає популярності з кожним днем, адже це технологія 21 віку.

    Компанія “Час Холоду” представляє камери шокового заморожування чорниці, або інших продуктів лише перевірених та кращих виробників. Швидкість є вирішальним фактором заморозки чорниці. Чим менший час заморозки, тим вища якість ягоди. Зазвичай ми оцінюємо якість ягоди по її зовнішньому вигляду, але дуже важливий фактор ми побачити не можемо, адже потрібно побачити ягоду зсередини, щоб зрозуміти, що відбувається всередині неї.
    Однак із добре відомих переваг швидкого заморожування чорниці є зменшення втрати вологості. Під час замороження утворений сухий та холодний лід забирає вологу із ягоди, що призводить до втрати ваги чорниць. Швидке заморожування може звести цю негативну втрату до мінімуму.
    Очевидним являється ефект, котрий заморожування надає на клітини ягід та інших харчових продуктів. По мірі замороження чорниці волога в її клітинах перетворюється із рідини у лід. Швидкість цього процесу впливає на розмір кристалів льоду. Результатом швидкого заморожування є утворення більш дрібних кристалів льоду, які менше небезпечні для стінок клітин ягоди.
В результаті шокового дозволяє краще зберегти структуру тканини ягоди, або продукту. До того ж терміни зберігання швидко заморожених чорниць значно вищі.
    Якщо замороження чорниць проходить повільніше кристали льоду будуть великими та почнуть проколювати стінки ягід наносячи постійні пошкодження. Ці пошкодження погіршують якість чорниці з точки зору зовнішнього вигляду, смаку та користі. Також проколені клітини випускають рідину з тіла ягоди, яка міститься в них. Ця рідина позбавляє чорницю живлення та природної пружності.
    Швидкість замороження має не однаковий вплив на продукти. Але не залежно від продукту перевагою швидкого заморожування є очевидною:
    По перше, мінімізована втрата ваги чорниці при заморожуванні.
    По друге, більш дрібні кристали льоду, які в результаті зменшують пошкодження клітин ягоди, покращують їх якість і зменшують виведення поживних речовин.
    Ідея шокового заморожування полягає в формуванні режимів при заморожуванні:
1. Охолодження.
2. Підморожування.
3. Доморожування.
    При шоковому заморожуванні це забезпечується зниженням температури в камері до -30…-40C і пришвидшеним рухом повітря. При швидкому шоковому заморожуванні затрати часу скорочуються до 20-35 хвилин.
    Апарат шокового заморожування складається з:
1. Шокфостера.
2. Агрегатно-компресорної частини.
3. Повітряного конденсатора.
4. Щита керування.
5. Фреонової магістралі.
    Перед замовленням камери шокового замороження чорниці покупцеві необхідно враховувати:
1. Особливості зовнішнього середовища.
2. Планову продуктивність.
3. Температуру ягоди після заморозки.
    Для камери шокового замороження чорниці використовують ізоляційний матеріал пінополіуретан товщиною не менше ніж 150 міліметрів. Товщина ізоляції дверей у камері повинна відповідати товщині ізоляції камери. Щоб ущільнювач не примерзав до створки на дверях потрібен кабель обігріву. А щоб камера не руйнувалась при падінні тиску, потрібен кабель вирівнювання тиску. Щоб в камері не було промерзання, підлогу підігрівають. Тепло, яке збирається з камери та продукту направляємо та підігріваємо ним підлогу, таким чином рекуперуємо тепло. Тобто переносимо тепло з продукту під камеру в підлогу, щоб не було промерзання.
Компанія “Час Холоду” використовує компресори лише кращих та перевірених фірм, таких як: “Bitzer”, який виготовляє Німеччина та “Frascold”, який виготовляє Італія.
    Консультант компанії “Час Холоду” безкоштовно надасть вам професійну консультацію, а інженери допоможуть підібрати вам камеру шокового замороження для чорниці, або іншого продукту з врахуванням всіх особливостей вашого проекту та індивідуальних побажань.
    Спеціалісти компанії “Час Холоду” запропонують вам слідуючи енергоефективні рішення для шокового замороження:
1. Використання постаментних шок-фостерів, або повітроохолоджувач з перемінним кроком ламелей, котрий дозволяє обладнанню працювати довше без відтайки.
2. Використання двухступінчастих компресорів “Bitzer” в яких енергоспоживання нижче ніж в одноступінчастих компресорів на 20-25%.
3. Використання регулюючих електронних вентилів ЕРВ, котрі дозволяють підняти температуру кипіння на декілька градусів, що збільшує СОР компресора.
Отже, звернувшись в компанію “Час Холоду” ви отримаєте повний комплексний підхід в рішенні вашого замовлення.

   Купити шокову камеру для заморозки чорниці можна замовивши дзвінок,  в нашому інтернет магазині, або відправте нам опитувальний лист.